Rüzgar Dağcılık

Avantajlarımız

ÇEVRE HASSASİYETİ

Çalışmalarımız esnasında ses ve görüntü kirliliğine sebebiyet vermiyoruz. Günün sonunda emniyet sistemlerimizi ve iplerimizi toparladığımızda yukarıda devam eden çalışmayı siz bile unutacaksınız.

HIZ

İple erişim iskele ya da vinç uygulamalarına göre çok daha hızlıdır. Bizim emniyet sistemlerimiz çok daha hızlı ve kolay kurulur, sökülür . Çalışmamız Esnasında halihazırda çalışan personel ve diğer ekiplerin çalışmalarına engel olmayız.

İŞ SONRASI BAKIM

Çalışmalarımız esnasında çalıştığımız alanlarda hiç bir zarara neden olmuyoruz. Dolayısı ile iş sonunda çalışma alanının da herhangi bir bakım ve onarım ihtiyacı da doğmuyor.  Bu sayede proje maliyetlerinizi azaltarak zaman kazanmanızı sağlıyoruz

MALİYET

Çalışmamız esnasında proje maliyetlerini artıracak hiç bir araç ya da gerece ( iskele, sepet, vinç, manlift, ….. ) ihtiyaç duymadan çalışmamızı tamamlıyoruz bu sayede zamandan da tasarruf etmenize imkan sunuyoruz

GÜVENLİK

İple Erişim, ulaşılması gerçekten zor veya imkansız görünen yerlere kolay erişim sağlar. Bu arada, olabilecek herhangi bir iş kazasını önlüyor ve iş güvenliğini arttırıyoruz.

EMNİYET

Çalışanlarımızın tamamı uluslararası yüksekte çalışma belgeleine sahiptir. Kullandığımız tüm teknik ekipmanlar ve malzemeler gerekli standartlar olan UIAA, EN ,ve CE standartlarındadır. Şirketimiz ve çalışanlarımızın tümü yüksekte çalışma konusunda Dünyada otorite kabul edilen IRATA ve SPRAT kuruluşlarının denetimindedir.

"Her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz."

Bizimle çalışmak ve proje detayları için lütfen iletişime geçiniz

İletişime Geçin